KONST / Litografier / Grafiskt blad 14203002
nr 1420 3002
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Lamp". Signerad, numrerad 35/50. Bildmått: 60x38cm, oramat löst blad
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:24:54
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy